Odvaděče parního kondenzátu Průmyslové armatury

 

Kulový kohout LD Modern

plnoprůtočný

KATALOGOVÝ LIST KE STAŽENÍ

Ocelové kulové kohouty LD Modern s novou, menší a lehčí konstrukci těla, jsou plnoprůtočné uzavírací armatury konstruované pro dálkové a centrální vytápění, chlazení, výměníkové stanice, kotelny, rozvody páry, vody, olejů, ropovody a jiné průmyslové provozy. Kulové kohouty jsou vyráběny ve variantách:
DN 50 – 100, PN16/25/40,
max. teplota 200 °C (pára 150°C). Připojení je možno volit závitové, navařovací či přírubové. Ovládání je navrženo jak pro ruční použití pákou, tak pro mechanizovanou variantu. Kulové kohouty mají deklarovanou konformitu dle norem EU.

Koule každého typu kulového kohoutu LD je uložena ve fluoroplastovém sedle se zdvojeným těsněním z fluorosiloxanového elastomeru. Talířové pružiny na každé straně vstupu do ventilu, zajišťují pružinové předpětí sedla koule ventilu. Díky tomu kulové kohouty LD zachovávají perfektní těsnící vlastnosti v obou směrech.
Kompletace kulového kohoutu je prováděna metodou studeného lisování ovládácí hřídele do příslušného otvoru v kouli ventilu, kde tato hřídel úměrně přesahuje rozměry vyfrézovaného otvoru, tím je zaručena vysoká pevnost spoje i při extrémních podmínkách a vysokém zatížení.
Promyšlená konstrukce a použití materiálů je nastaveno tak, aby u kohoutů při kontaktu s agresivním pracovním prostředím a kapalinami jako je ropa, ropné produkty, benzín a podobně, které jsou v uzavřeném prostoru (v tomto případě prostor mezi vnitřní částí těla ventilu a koulí), nemohlo dojít díky vysoké venkovní teplotě potrubí k negativnímu ovlivnění činnosti kulového kohoutu.Typ navařovací

 

Typ přírubový

KOMO mark s.r.o.  |  Sabinova 154/6  |  721 00 Ostrava - Svinov

tel: +420 596 621 773  |  +420 596 621 375  |  email: komo@komo.cz

2011 © KOMO mark s.r.o.  |  Všechna práva vyhrazena